Reference

TV SPOT

 

TV spot nebo kino spot je krátké a výstižné video o vaší společnosti. Krátký a dynamický spot s dobře zvolenou hudbou může zákazníka více oslovit než zdlouhavá nezáživná videa.

FIREMNÍ PROPAGAČNÍ VIDEO

 Firemní video – je nejefektivnější cestou, jak představit návštěvníkům svého webu informace o Vaší firmě. 

PRODUKTOVÉ VIDEO

Produktové video je zaměřeno na určitý produkt. V případě zájmu o tento typ videa, nás neváhejte kontaktovat a my Vám poradíme jaké video by pro Váš produkt mělo být ideální.

ANIMAČNÍ VIDEO

Pokud nemáte žádné video o firmě a nechcete ztrácet čas najímáním videoprodukce, stačí aby jste měli jen pár fotografií. Vše pak můžeme zakomponovat do takto líbivé prezentace.

SVATEBNÍ VIDEO

Svatební video tvoří převážně náš majitel studia.

„Mám za sebou již několik stovek svatebních dnů, nejen v České republice a novomanželé byli vždy maximálně spokojeni. Možná z důvodu jedné z mých předností, které si klienti velmi váží a tou je nenápadnost, ale zároveň všudypřítomnost a schopnost zachytit všechny důležité detaily onoho slavnostního dne. 

Obvykle natáčím celý svatební den – cca 9 hodin. Od ranních příprav až po večerní zábavu. Obřad natáčím na dvě kamery. Délka výsledného videa se pohybuje do 2 hodin. V závěru DVD vkládám videoklip svatebního dne, který můžete shlédnout na těchto stránkách.

Technika: HDSLR zrcadlovka s pěti objektivy, profesionální kamera, stativy, světla, bezdrátový mikroport pro oddávajícího, směrový mikrofon, steadicam pro netřesavé záběry, kamerová kolejnice, stabilizační držák.

Termíny natáčení mám většinou plně obsazené již v dubnu. Neváhejte mne kontaktovat včas a zarezervovat si Váš termín.“